Skupina Cpl

CPL se skládá z několika společností operujících po celé Evropě.

Cpl Jobs


CPL.ie Cpl Jobs je společnost zaměřená na poradenství v oblasti lidských zdrojů. Byla založena v Irsku v roce 1989 a v dnešní době aktivně funguje také v regionu střední a východní Evropy. Pobočky Cpl Jobs se nachází například v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Irsku či Spojeném Království. Na Českém trhu práce se Cpl Jobs pohybuje od roku 2002 a nabízí své služby společnostem s následujícím zaměřením: IT a telekomunikace, zákaznický servis, pozice s více jazyky, lidské zdroje, výrobní závody, logistika, marketing, finance, účetnictví, obchod, obchodní služby.

CPL Resources


CPL.ieCPL Resources je v Irsku lídrem na trhu v oboru řešení lidských zdrojů – specializuje se na dodávání zaměstnanců na trvalý poměr, agenturní zaměstnávání i najímání OSVČ zaměstnanců na krátkodobé projekty či konzultace dle potřeb klienta. CPL Resources hledá uchazeče na pozice v oblastech: IT, obchod a marketing, inženýrství, nákup, zdravotnictví, farmacie, maloobchod, HR, pozice s více jazyky, zákaznický servis.

Career Consultants


Profesní konzultanti jsou zkušení odborníci v pracovním koučingu a mentoringu, pracovní psychologii, HR službách a poradenství při odchodu z práce.

Careers Register


Career Registers Careers Register je jednou z nejprestižnějších irských firem v náboru pozic do účetnictví, financí a práva. Firma se zabývá pracovními přežitostmi na hlavní pracovní poměr, agenturním zaměstnáváním a hledáním uchazečů se znalostmi více jazyků pro tyto obory.

Flexsource


Flexsource je v Irsku vedoucí personální agenturou v průmyslových a technických oborech. Zajišťuje nábor i outsourcing interních procesů u klienta (managed services).

Interaction


Interaction se zabývá poskytováním služeb v oblasti outsourcingu, například pro call-centra, která podporují zákazníky na více trzích, a proto vyžadují uchazeče se znalostí hned několika jazyků.

Kate Cowhig


Kate Cowhig byla založena v roce 1990 a stala se jedničkou mezi personálními agenturami ve zdravotnické sféře v Irsku i Velké Británii. Působí také na Novém Zélandu, v Austrálii i na Středním východě.

Kenny-Whelan


Mezi další členy skupiny CPL patří také Kenny-Whelan, firma založená už v roce 1976. Od svého počátku rozšířila své aktivity na nábor pro farmaceutický a biotechnologický průmysl, a také pro obor zdravotnických zařízení.

Nifast


Společnost Nifast je lídrem v poskytování školení a konzultací v oblasti zdraví a bezpečnosti. Společnost je uznávána a spolupracuje s organizacemi a institucemi jako IOSH, FETAC, IITD, RoSPA, RSA, CTTL, RTITB, NISO & IHF.

Private Home Care


Private Home Care je v Irsku vedoucím poskytovatelem nezdravotních služeb – například péče o seniory. Dodává zkušené pečovatele a opatrovníky pro seniory, kteří si přejí zůstat v domácím prostředí.

Servisource


Servisource je jednou z nejprogresivnějších personálních agentur v Irsku. Nabízí širokou škálu outsourcovaných služeb v oboru lidských zdrojů, zpracování výplat, školení a náboru i výběru kandidátů.

Tech Skills Resources


Tech Skills Resources nabízí náborové služby pro společnosti ve stavebním a strojírenském průmyslu či architektuře. Od roku 2000, kdy bylo Tech Skills Resources založeno, se vypracovalo na vedoucího poskytovatele všech typů pracovních poměrů, které Cpl Jobs nabízí.

Thornshaw Scientific


Společnost Thornshaw Scientific vznikla v roce 1999 a v dnešní době má pobočky po celé Evropě. Poskytuje náborové služby ve farmaceutickém a biofarmaceutickém průmyslu, a také v oblasti klinického výzkumu a zdravotnických zařízení.